هلوکاست چیست

سه شنبه, فروردین ۱, ۱۳۸۵ ۲ بدون کلیدواژه Permalink 0

توهین کننده گان یه ساحت مقدس پیامبر اسلام در لوای آزادی بیان در عالی ترین ارگان تصمیم گیری خود – اتحادیه اروپا- قانونی تصویب می نمایند که هیچکس حق ایجاد شبهه و حق تحقیق درباره موضوع هلوکاست را ندارد . بیش از ۵۰ میلیون کشته در جنگ جهانی از قومیتها و نژادها و طبیعتا ادیان مختلف کشته میشوند که در این میان با فرض پذیرش کامل هلوکاست ۳ یا ۶میلیون کشته یهودی هم وجود دارند . ضمن ادای احترام به همه قربانیان جنگ اما چرا کشته شدن این تعداد تبدیل می شود به امری مقدس که صحبت از آن جرم محسوب می شود خود حکایتی دیگر دارد . هلوکاست به معنای سوزاندن با آتش است به گونه ای که بطور کامل ازبین برود


. این نام اولین بار در سال ۱۹۴۲ میلادی توسط فردی به نام الی ویزل ابداع و در محافل صهیونیستی آمریکا مطرح گردید و در آن هنگام هیچ کس و هیچ محفل علمی ، تاریخی ، مطالعاتی و تحقیقاتی بدان اعتنایی نکرد . در اواخر جنگ جهانی دوم نمایش صحنه های دلخراش بعضی از اردوگاه های اسرا و اجساد روی هم انباشته شده که از بیماری تیفوس جان داده بودند ، زمزمه های کوره های آدم سوزی را افزایش داد و صهیونست ها با ابزار تبلیغاتی خود بطور گسترده روی این مسئله سرمایه گذاری کردند. اما حقیقت امر چیز دیگری بود.
دکتر فریسون برای دفاع از یهودیان و اثبات وجود کوره های آدم سوزی به تحقیق درباره آن پرداخت تا مظلومیت قتل عام یهودیان را به شکل مستند برای جهانیان بازگو نماید. فریسون سالها تحقیق نمود اما شاهدی براین مطلب نیافت و در پایان این موضوع از اصل در کتاب مقالات دکتر فریسون مورد تردید قرار گرفت. روژه گارودی محقق مسلمان فرانسوی نیز به تحقیق در این زمینه پرداخت و در نهایت دروغ بودن قتل عام یهودیان را اثبات نمود و بدین جهت در فرانسه محاکمه شد.
گارودی در تحقیقاتش ثابت نمود که :
اول:اصالت متون تهیه شده در ارتباط با کوره های آدم سوزی نازی ها قابل خدشه و مورد تردید است و سند معتبری در این باره موجود نمی باشد.
دوم:شهادت بعضی از جنایتکاران جنگی نازی در دادگاه نورنبرگ و اعتراف آنها به وجود کوره های آدم سوزی و تناقضات موجود در بین گفته های آنان ، دلیلی دیگر برای خدشه دار بودن این ادعا و احتمال وجود تهدید و تطمیع شاهدان موجود می باشد.
سوم:صهیونیستها بر این عقیده اند که نازیها یهودیان را در اتاق های گاز کرده و سپس با گاز HCN آنها را قتل عام کرده اند.آنها برای این ادعای خود چند ساختمان را به عنوان اتاق های گاز معرفی کرده اند.
گارودی با تحقیقات خود نشان داد که اولا گاز HCN گرانترین گاز موجود می باشد و با هزینه های موجود، گرانترین شیوه اعدام محسوب می شود. ثانیا مکانهایی که صهیونیستها به عنوان اتاق گاز معرفی کرده اند اصلا قابلیت چنین کاری را ندارند.زیرا این گاز باید در پوششی از فولاد اکسید نشدنی باشد و درب ها باید مجهز به لولا هایی از پنبه نسوز کائوچویی مخصوص یا تفلون باشد. متخصصان پزشکی قانونی بعد از بازدید از این مکانها اظهار داشتند که استفاده ازگاز HCN دراین تاسیسات فوق العاده خطرناک بوده و در این مکانها هیچ تجهیزاتی برای مهار این گاز در نظر گرفته نشده است.
گارودی در کتاب اسطوره های بنیانگذاران سیاست اسراییل می گوید آنچه که از کوره ها و آثار آن بر جای مانده است مکان هایی بوده که مردگان مبتلا به تیفوس را برای جلوگیری از شیوع بیماری می سوزاندند و مسئله نسل کشی یهودیان در میان نبوده است. در حقیقت آنچه که در اذهان مردم جهان از تصویر کوره های آدم سوزی و اتاق های گاز هیتلر بر جای مانده تنها محصول سینمایی کمپانی های بزرگ فیلم سازی صهیونیستی است و آنها بدین وسیله همواره کوشیده اند تا خودرا از اروپاییان طلبکار دانسته و چهره ای رنج کشیده از خود ترسیم نمایند.
صهیونیستها با بهره گیری از دروغ هلوکاست کوشیدند تا چهره زشت و تنفر برانگیز خودرا که به سبب رباخواری، رشوه گیری و فساداخلاقی در طول سالیان متمادی در ملل اروپایی ایجاد شده بود پاک نمایند و پس از آن هر حرکت ضد صهیونیستی را به رفتار خشن نازی ها منتسب نمایند.در حقیقت افسانه کوره ها اهرمی در سیاست اسراییل برای پیشبرد اهداف تجاوزکارانه شد تا با چهره ای مظلوم و به دور از موضع گیری منفی غرب، به قتل عام مردم فلسطین و توسعه طلبی خویش بپردازند.
موضوع جدی «مظلومیت یهود» از مهمترین سیاستگذاری های فرهنگی و هنری امروز در تمدن جهودزده غرب است. همان گونه که مسلمانان در طول تاریخ ، شهیدان مظلوم خود را دارند و از حماسه آفرینی های عظیم ایشان نیرو می گیرند ، یهودیان نیز برای خود «هولوکاست» – یعنی ماجرای کذب قتل عام ۶میلیون یهودی در اتاقهای گاز و سوزاندنشان در کوره های آدم سوزی – را ساخته اند!

2 Comments
 • میر
  اردیبهشت ۲۵, ۱۳۸۸

  سلام خسته نباشید
  نظر حضرتعالی رو تایید میکنم اما در قبال بینش بعضی از گردانندگان مملکتِ مثلا اسلامی و شاید جمهوری پر از دموکراسی، چون جناب خاتمی (رئیس جمهور اسبق) چه نظری دارید؟

 • حسن احمدي
  مهر ۶, ۱۳۸۸

  ببخشید یک سوال برام پیش اومد این موضوع چه ربطی به فلسطین دارد این قتل عام را که آلمانی ها انجام دادند با تشکر؟

نظر بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *